JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Przedstawiamy nowości, które czekają na narciarzy i snowboardzistów w nadchodzącym sezonie 2016/2017 w Czarna Góra Resort. Tak wielkich zmian jeszcze nie było. Nowa kolej linowa, nowe trasy narciarskie, rozbudowany system naśnieżania, znakomite restauracje oraz wysokiej klasy Aparthotel Czarna Góra - to i wiele więcej już tej zimy.


nowa kolejNowa kolej

Obecnie w Czarna Góra Resort budowana jest najnowocześniejsza i najszybsza, 6-osobowa kolej linowa w Polsce. Ta wyczekiwana przez entuzjastów białego szaleństwa inwestycja na zawsze zmieni oblicze Czarnej Góry. 6-osobowa kanapa firmy Leitner Ropeways wyposażona będzie w miękkie, podgrzewane siedzenia oraz żółte osłony przeciwwietrzne. Na szczyt Czarnej Góry wjedziemy z prędkością 6 m/s. Wjazd trwać będzie 3 minuty i 40 sekund. Dziennik budowy kolei można śledzić na tej stronie.

 

 

nowe trasy

 Nowe trasy

Tej zimy uruchomiona zostanie trasa A, która będzie naśnieżana na całej szerokości i długości. Nowością będzie również oświetlenie najdłuższej trasy na Czarnej Górze - B FIS. Przed nadchodzącą zimą zakończone zostaną także prace nad  profilowaniem wspomnianych nartostrad.  Wyprofilowane zostaną także trasy C FIS oraz H. Równe trasy dużo łatwiej naśnieżyć i utrzymać w trakcie sezonu. To bezpośrednio przełoży się na  jakość przygotowania stoków, która w tym roku będzie jeszcze wyższa, niż w poprzednich latac

 

 

nowe armaty

Nowe armaty

W trakcie rozbudowy jest też system sztucznego naśnieżania. Ośrodek Czarna Góra Resort zakupił 27 nowych armat śnieżnych marki Supersnow. W sezonie 2016/2017 do naśnieżania stoków używanych będzie łącznie 35 lanc i 62 armaty śnieżne. O wydajności rozbudowanego systemu naśnieżania niech świadczy fakt, iż w ciągu 100 godzin pracy będzie on w stanie pokryć trasy: A, B FIS, G, H oraz wszystkie pola narciarskie 50 cm warstwą śniegu.

 

 

 

nocne jazdy

Nocne jazdy

Już nadchodzącej zimy zjazdy najdłuższą nartostradą w Czarna Góra Resort – B FIS o długości 1680m  będą możliwe także po zmroku! Oświetlona trasa będzie dostępna dla narciarzy i snowboardzistów od godziny 9.00 do godziny 22.00 z przerwą na ratrakowanie  o godzinie 16.00.

 

 

 

 

nowy aparthotel

Nowy Aparthotel Czarna Góra

Z końcem bieżącego roku baza noclegowa Czarna Góra Resort ulegnie powiększeniu. Aparthotel Czarna Góra zapewni dodatkowe 400 miejsc noclegowych dla najbardziej wymagających. Otwarcie Aparthotelu Czarna Góra zaplanowano pierwotnie na czerwiec 2017 roku. Jednak dzięki zaangażowaniu kadry zarządzającej część hotelowa, konferencyjna i gastronomiczna dostępne będą dla Gości już od grudnia 2016 roku. Basen ze strefą Spa & Wellness zostaną oddane do użytku latem 2017 roku. Oprócz powyższego do dyspozycji będą: restauracje, sale konferencyjne, sale bankietowe, drink bar oraz strefy rozrywki dla dzieci i dorosłych.

 

 

NOWERESTUARJAC

 Nowe restauracje

Nowy sezon to również nowa jakość w Regionalnej Karczmie Czarna Góra! W autorskim menu szefa kuchni – Rafała Kosińskiego, znalazły się regionalne potrawy przyrządzane z najlepszych lokalnych produktów. Natomiast od połowy grudnia zjeść będzie można w restauracji Panorama, z której rozpościera się widok na stoki narciarskie Czarnej Góry. Miejsce to będzie połączeniem eleganckiego stylu i górskiego klimatu. 

 

 

 

 

 Zakup karnetów:

 

 

 

Czytany 10036 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 31 Października 2016

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl