JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Aktualności

Dzieje się u nas

Dnia 27.10.2017 kolej Linowa Luxtorpeda oraz zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija będą nieczynne z powodu konserwacji.

Wszędzie obowiązują takie same zasady, a te są proste: jeden nocleg, jednej osoby powyżej 4 roku życia uprawnia do jednego karnetu. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie minimalnej ilości noclegów, którą należy wykupić, aby skorzystać z promocji Free Ski. Nocuj w Czarna Góra Resort i szusuj za darmo! Free Ski (karnet za darmo) funkcjonuje od 01-12-2017 r.(*) do 23 grudnia 2017 r. oraz od 5 marca 2018 r. do końca sezonu.

W akcji biorą udział:

apartamenty logoaparthotel logoHotel Morawa Logotyp podstawowy gwiazdkivilla logo nowe


REGULAMIN AKCJI FREE SKI:
Akcja trwa od początku sezonu do 23 grudnia 2017 r. oraz od 5 marca 2018 r. do końca sezonu.
Karnet jest ważny w godzinach od 9:00 do 16:00
Karnet obowiązuje na wszystkie czynne w danym terminie wyciągi i koleje linowe w Czarna Góra Resort.
Karnety otrzymane w ramach promocji Free SKI nie mogą być́ przekazywane osobom trzecim. Taki karnet zostanie unieważniony.
Oferta nie łączy się z promocjami i ofertami specjalnymi.
PRZY DOKONANIU REZERWACJI NALEŻY POWOŁAĆ SIĘ NA REGULAMIN FREE SKI
Promocja dotyczy tylko wybranych ofert.

(* Promocja Free ski uwarunkowana jest otwarciem Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra, hotel nie ponośi odpowiedzialności za warunki atmosferyczne, niewykorzystane karnety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.)

Od sezonu narciarskiego 2017/2018 dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku łączą siły i wszystkim pasjonatom narciarstwa oferować będą jeden wspólny karnet. To powrót do koncepcji sprzed lat, która będzie znaczącym ułatwieniem przede wszystkim dla licznie odwiedzających te ośrodki narciarzy i snowboardzistów. Przedsprzedaż na nadchodzący sezon narciarski rozpoczęła się 2 października.

Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena to łącznie 38 wyciągów i ponad 32 km tras narciarskich. Według niezależnych rankingów oraz ocen narciarzy i snowboardzistów to jedne z najważniejszych i najlepiej przygotowanych ośrodków na narciarskiej mapie Polski.

Dynamiczny rozwój ośrodków, rosnąca liczba narciarzy oraz doskonałe perspektywy na najbliższą przyszłość sprawiły, że po kilku latach przerwy powrócono do koncepcji wspólnego karnetu Sudety SKI. Obejmuje on 38 wyciągów narciarskich i ponad 32 km tras narciarskich.

„Nasze ośrodki, choć położone w niedużej odległości od siebie, różnią się od siebie. W Czarna Góra Resort znajdują się stoki o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności. Trasa BFIS, o długości 1680, jest na całej długości naśnieżana i oświetlona. Znajduje się tutaj również trasa A (1600 m), która przygotowana została z myślą o wytrawnych narciarzach. Natomiast na niższych wysokościach znajdują się polany narciarskie dla poczatkujących narciarzy i snowboardzistów. Jest tu też wiele atrakcji i pomocy naukowych dla dzieci, jak i 4 wyciągi taśmowe dla osób, które przygodę z zimowymi sportami dopiero rozpoczynają. – mówi Anna Haczkiewicz-Mazur, przedstawiciel Czarna Góra Resort.
Zieleniec Ski Arena to z kolei gęstsza sieć kolei, wyciągów i szerokich tras narciarskich oraz najdłużej zalegający na Dolnym Śląsku śnieg” - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel stacji w Zieleńcu.
„Wspólny karnet ma ułatwić pasjonatom białego szaleństwa korzystanie w trakcie jednego sezonu z obu ośrodków, do których już dziś wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy” - dodaje.

W ramach karnetu będzie można korzystać z wyciągów przez 6 dowolnych dni sezonu narciarskiego 2017/2018 (po 13 godzin dziennie). Jest to doskonała okazja dla pasjonatów narciarstwa odwiedzających oba ośrodki tym bardziej, że karnet do końca grudnia dostępny będzie w przedsprzedaży online z rabatami od 5 do 20%.

2 października na stronach internetowych ośrodków rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów. W trakcie trwania sezonu narciarskiego będzie go można zakupić również w kasach ośrodków przy stokach w cenie 570,00 PLN (normalny) i 470,00 PLN (ulgowy dla dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie go jednego dnia tylko w jednym z ośrodków.

W październiku w ramach przedsprzedaży karnet można zakupić z rabatem 20% (456,00 PLN). Czym bliżej zimy, tym rabaty będą malały i tak w listopadzie karnet będzie oferowany ze zniżką 15% (484,50 PLN), a już w grudniu tylko z rabatem 5% (541,50 PLN). Dodatkowo do karnetu można dokupić ubezpieczenie oraz spersonalizować kartę poprzez dodanie własnej grafiki.

Corocznie w ośrodkach przeprowadzane są nowe inwestycje, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W szczególności dynamicznie rozwija się baza noclegowa oraz infrastruktura gastronomiczna. Oba ośrodki charakteryzują się przede wszystkim doskonałym przygotowaniem narciarskich tras, w których śnieg leży przeważnie od początku grudnia (a czasem nawet i wcześniej) aż do końca marca.

Karnet do kupienia online:

 

Lub pod adresem: www.sudetyski.e-skipass.pl

Czarna Góra Apartamenty zdobywa nowe tereny inwestycyjne. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów z gwarantowaną 7% stopą zwrotu, zlokalizowanych w Zieleniec Ski Arena na Dolnym Śląsku. INFINITY Zieleniec Ski & Spa to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim. Narciarze tuż po wyjściu z apartamentu będą mogli wpiąć się w narty i zjechać nartostradą.

 

 

 

Architektura Przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że mimo imponujących rozmiarów, budynek nie będzie przytłaczający. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy nawiązują do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.

 

Wizualizacja Basenu

 

 
 
 
 
Nie tylko apartamenty Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec Ski & Spa wpasuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdą się w nim basen ze strefą spa & wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa Après Ski i podziemny garaż.
 

 

Zieleniec Ski Arena

 

Stacja narciarska z klimatem Unikalny mikroklimat Gór Orlickich, ponad 160 dni sezonu narciarskiego, łącznie 29 wyciągów i kolei linowych, ponad 22 km tras zjazdowych - wszystko to sprawia, że Zieleniec Ski Arena cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających.
 
 
Apartamenty inwestycyjne - do 7% w skali roku Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie i przypisanym miejscem parkingowym. Powierzchnie liczą od 28 do 118 m2, a ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2. Właściciel dokonuje zakupu nieruchomości z księgą wieczystą, jak w przypadku lokalu mieszkalnego. Ma również możliwość odzyskania podatku VAT, nawet jako osoba fizyczna. Z operatorem zawierana jest długoterminowa umowa najmu, gwarantująca zysk niezależnie od tego, czy apartament jest wynajęty, czy nie. Spółka Czarna Góra Apartamenty to renomowany i doświadczony deweloper, który od lat wypłaca gwarantowaną stopę zwrotu ze swoich inwestycji condo, dodatkowo będący właścicielem ośrodka narciarskiego Czarna Góra.
Zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową: www.infinity.czarnagora.pl oraz pod numer telefonu: +48 534 104 215
Strona 1 z 37

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl